Srebrna Linia

SREBRNA LINIA

Srebrna Linia to telefon pomocy informacyjnej dla Seniorów, pozwalający efektywnie skorzystać z zasobów internetu za pośrednictwem naszych wykwalifikowanych konsultantów.

Srebrna Linia stworzona została z myślą o osobach w wieku 60+. Jest to bezpłatna usługa dla Klientów Funduszu Hipotecznego DOM oraz osób 60+ będących w procesie zawierania umowy z Funduszem.

W jakich sprawach SREBRNA LINIA może pomóc?

Srebrna Linia oferuje między innymi:

  • serwis awaryjny – jeśli pojawią się problemy techniczne w domu wystarczy zadzwonić, a nasz konsultant podpowie, jak najlepiej usunąć awarię oraz może pomóc w znalezieniu odpowiedniego fachowca w Państwa miejscu zamieszkania;
  • usługi informacyjne – wyszukiwanie informacji o służbie zdrowia (np. adresy i godziny pracy placówek medycznych), informacji o rozrywkach i wydarzeniach kulturalnych (np. repertuar kin, teatrów, festiwalach), informacji transportowych (np. rozkład jazdy pociągów), informacji o ośrodkach pomocy społecznej (nr tel., adresy, godziny pracy);
  • porady prawne – np. prawo spadkowe, pełnomocnictwa, prawa konsumenta, inne. Nasi konsultanci doradzają też, gdzie należy zadzwonić lub zgłosić się w danym mieście, by uzyskać bezpłatną poradę prawną.

 

Zalety renty dożywotniej

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.