Media o Funduszu

MEDIA O FUNDUSZU

Od początku naszego istnienia jesteśmy żywo obecni w mediach. Rokrocznie notujemy ponad 1000 publikacji w prasie i Internecie, a nasi Eksperci cyklicznie wypowiadają się w radiu i telewizji. Z danych Instytutu Monitorowania Mediów wynika, że od 2010 do początku 2017 roku pojawiliśmy się w polskich mediach ponad 7000 razy, a artykuły dotyczące Funduszu Hipotecznego DOM dotarły do ponad 100 mln osób.

Robert Majkowski, Prezes Zarządu Funduszu Hipotecznego DOM komentuje (najczęściej na łamach Gazety Wyborczej, Rzeczpospolitej, Dziennika Gazety Prawnej, Pulsu Biznesu, Gazety Finansowej i innych wiodących mediów) tematy związane z rozwojem rynku, oczekiwaniami seniorów, potrzebą wprowadzenia stosownych regulacji. Eksperci Funduszu Hipotecznego DOM wyjaśniają natomiast (na łamach prasy ogólnopolskiej, regionalnej i branżowej) kwestie związane z rentą dożywotnią, jej aspektami finansowymi oraz prawnymi.

  • Najnowsza publikacja:  ŻYCIE NA GORĄCO, nr 19 z dnia 12 maja 2022 r.

 

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Żelazko

Telefon: 695 431 706

e-mail: agnieszka.zelazko@grupabrm.pl

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.