Fundusz w liczbach

FUNDUSZ W LICZBACH

działamy z sukcesem na polskim rynku, wyznaczając najwyższe standardy obsługi i pomagając coraz większej liczbie seniorów. Fundusz Hipoteczny DOM jest pierwszą instytucją w Polsce, która zaoferowała osobom starszym rentą dożywotnią.

to nasz udział w rynku według danych ZPF. Jesteśmy nie tylko najstarszym, ale również największym funduszem hipotecznym w Polsce. Stawiamy na transparentność. Nasza instytucja jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zostaliśmy uhonorowani tytułem Rynkowego Lidera Innowacji 2013.

Świadczeń pieniężnych wypłaciliśmy dotąd naszym Klientom. Renta dożywotnia, którą otrzymują seniorzy jest waloryzowana i wypłacana dożywotnio.

 

 

naszych Klientów jest zadowolonych z podjętej decyzji oraz rozwiązania finansowego, które polepszyło kondycję ich domowego budżetu.

to średnia wysokość świadczenia pieniężnego wypłacana seniorowi przez fundusze hipoteczne. Uśrednioną wartość wyliczył Związek Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF), ale wysokość świadczenia wyliczana jest indywidualnie i zależy m.in. od wartości mieszkania i wieku seniora.

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.