O funduszu

O FUNDUSZU

Pamiętają Państwo swoje plany związane z przejściem
na emeryturę? Spokój, więcej wolnego czasu, mniej stresu, wytchnienie od trosk?

Tymczasem, gdy rozmawiamy z polskimi emerytami, okazuje się, że trosk nie ubywa – wręcz przeciwnie.  Wszystko drożeje, a rachunki za leki, opiekę medyczną, mieszkanie, żywność rosną w zastraszającym tempie.   Często nie starcza na bieżące płatności.  A przecież nie tak miało być…
Czy jest sposób na to, by znów poczuć się bezpiecznie? Jak cieszyć się życiem, gdy nie starcza do pierwszego?

Dobrym rozwiązaniem jest hipoteka odwrócona i renta dożywotnia, której zaufało kilka milionów osób na całym świecie.  Fundusz Hipoteczny DOM jest liderem na rynku rent dożywotnich w Polsce. Jesteśmy również pierwszą instytucją w Polsce, która umożliwia uzyskanie znaczącej, jednorazowej wypłaty na start, która pozwala sfinansować większe wydatki lub spłacić kredyt.

Czym charakteryzuje się renta dożywotnia? Przede wszystkim odciąża finansowo, zapewniając comiesięczne świadczenie. Dodatkowe środki pieniężne wesprą Państwa domowy budżet, pozwolą gromadzić oszczędności lub pomóc finansowo najbliższym, przywrócą poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Warto też pamiętać, że renta wypłacana przez Fundusz Hipoteczny DOM jest waloryzowana co kwartał o wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez GUS.

Nie bez powodu „bezpieczeństwo” jest słowem kluczowym, ponieważ renta dożywotnia to rozwiązanie finansowe oparte na zasadach prawnych określonych kodeksem cywilnym, które gwarantują Seniorowi, iż otrzyma On świadczenia. Do spełnienia tej gwarancji niezbędny jest też wiarygodny i rzetelny partner. Na takie miano od wielu lat skutecznie pracuje Fundusz Hipoteczny DOM.

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.