
14. urodziny Funduszu Hipotecznego DOM
- 27 października, 2022 /
- Autor Piotr Jakubowski /
- Fundusz Hipoteczny
- 0
Dnia 31 października 2008 roku w Warszawie Aktem Notarialnym powołany został do życia Fundusz Hipoteczny DOM, którego założyciele planowali wprowadzić na polski rynek, dobrze znane w innych krajach, rozwiązania z obszaru hipoteki odwróconej. Oznacza to, że za kilka dni Fundusz będzie obchodził swoje 14. urodziny!
Pozostajemy pierwszą, najstarszą i największą w Polsce instytucją wyspecjalizowaną w profesjonalnym świadczeniu usługi renty dożywotniej. Kilka miesięcy temu na liczniku wypłaconych przez Fundusz Hipoteczny DOM świadczeń przekroczona została kwota 18 milionów złotych – te pieniądze trafiły do naszych Klientów pozwalając im uzyskać większe bezpieczeństwo finansowe.
Niedawno napłynęła też do nas dobra wiadomość od Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, który ponownie zakwalifikował Fundusz Hipoteczny DOM S.A. do segmentu NC Focus, czyli grupy pozytywnie wyróżniających się spółek na rynku NewConnect. Więcej o kryteriach kwalifikacji do segmentu NC Focus można przeczytać na stronie: https://newconnect.pl/segmenty-rynku.
0 KOMENTARZY